Web Analytics

Kombi cihazları bir farklı türde arıza yaşayabilir zamansız sizleri zor durumda bırakabilir. Bahçelievler kombi servisi firmamız genelde acil kombi tamir onarım talepleri ile karşılaşmakta olup hemen adrese servis göndermektedir. 0544 807 81 76 çağrı merkezimizi arayarak kombi modelinizdeki arızaya göre en deneyimli teknisyene ulaşabilirsiniz. Çalışmayan her tür kombi ürünleri için kalıcı ve uzun vadeli çözüm üretiyoruz.

Isıtmayan kombi, kazan sorunları, kombi ateşleme arızası, kombi kart sorunları, bar hataları ve diğer tüm teknik arızalarda kolay çözümler üretiyoruz. Bahçelievler kombi tamircisi arıyorsanız sizlere bir kaç dakika mesafedeyiz. Servis kayıt işleminizi numaramız üzerinden yapın hemen kombi servisi kapınıza gelsin. Hermatik kombi tamiri, yoğuşmalı kombi arızaları ve bacalı kombiler dahil tüm modellerde tamir onarım bakım hizmeti vermekteyiz.

bahçelievler kombi servisi

Bahçelievler Kombi Tamircisi

Uzaklardan farklı bölgeleden kombici çağırmanıza gerek yok. Teknik servis merkezimiz Bahçelievler ilçemizde olup çağrınız sonrasında bir kaç dakika içinde adresinizde olur. Evlere ve iş yerlerine kombi tamircisi hizmetimiz vardır. Basit ve gelişi güzel kombi tamir işlemleri yerine kurumsal nitelikte servis alın. Müşterilerimizi önemsiyor ve her gittiğimiz servis işini en yüksek kalitede tamamlıyoruz.

Kombi tamir onarım ve bakım işlerinde bir çok cihaz sahibi sorun yaşamakta ve şikayetlerde bulunmaktadır. Bir çok cihaza göre kombiler daha farklı olup uzmanlığıda odukça fazla deneyim ve tecrübe ister. Yeni nesil kombiler çok dafa fazla teknolojik olup sıradan tamir işlemleri yeterli olmayacaktır. Bahçelievler kombi servisi için Caner servis ile çalışın kazanlı çıkın.

bahçelievler kombi tamircisi

Bahçelievler Kombi Teknik Servis

Kombiniz için tamir işlemi yanı sıra performans kaybıda yaşanmaması gerekir. Bu işleme dikkat eden ender teknik servis firmalarından biriyiz. Özel teknilojik ekipmanlarımızla gerekli tüm testeleri yapıyor ve en yüksek verimde cihazları servis onrası teslim ediyoruz. Kombi teknik servis firmamızdan bizlerle yıllarca çalışın teknisyenlerle yola devam ediyoruz.

Konutundaki, iş yerindeki kombi arızalarında bizleri tercih eden her kombi sahibi mutlu olarak servis sonrası ayrışır. İlerleyen yıllarda cihazlarda sorun yaşana her kombi ürün sahibi bizlere ulaşmak ister. Sizinde kombinizde sorun varsa, başka servisten hizmet alıp problem çözümlenmediyse hemen şimdi Bahçelieveler kombi tamircisi firmamıza ulaşın.

Bahçelievler Kombi Bakımı

Bir çok yaşam alanında kullanılan kombilerde sık sık sorunlar ve arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bunun genel nedenlerinden biri kombi bakımları hiç veya seyrek olarak yapılmasıdır. Müşterilerimize önerimiz kombilerinden daha iyi performans yüksek verim bekleniyorsa yılda 1 kere de olsa mutlaka kombi bakım yaptırmaları yönündedir. Kombi bakımı sayesinde daha az sorun yaşar, daha yüksek performans alır ve minimum enerji sarfiyatı yaşarsınız.

Caner Kombi Servisi olarak Kombi bakımlarında hassas işçilik ve gerekli tüm teknolojik altyapımızı kullanıyoruz. Kombi marka ve modeline göre en deneyimli teknisyenlerle bakımlarınız yapıyoruz.

Kombi Bakımlarında Nelere Dikkat Ediyoruz ;

 • Kombi kalorifer yanma suyu mutlaka kontrol edilir,
 • Kombinin tozlama kontrolü tüm aksam ve parçalar düzeyinde yapılır,
 • Kombi yanma odaso brülör kontrolü eksiksiz yapılır,
 • Eşanjör kontrolü hatasız yapılır,
 • Kombi gaz kesme kontrolü mutlaka birimlerimiz tarafından yapılır,
 • Kombi kalorifer dönüş hattı fitresi kesinlikle kontröl edilir

Kombi ömrünün uzamasını istiyorsanız ve tasarruflu bir yakıt beklentiniz varsa kombi bakımı mutlaka yaptırınız.

Bahçelievler Yetkili Kombi Servisi

Servisimi bünyesinde görev yapan ve sizin cihazınız için adresinize gelecek olan tüm çalışanlarımız, teknisyenlerimiz alanında en yüksek birikime sahip ve yetkin kişilerdir. Kombilerinizi ekiplerimize güvenle teslim edebilirsiniz. Uzmanlarımız adresinize geldiğinde ilk yapacağı işlem detaylı bir arıza tespit işlemi olacaktır. Kombideki arızanın kaynağı %100 olarak bulunacak ve tamir onarım işlemi sonradan başlayacaktır.

Kombi yetkili servis işlemlerinde her aşamada müşterilermiz kombi sahipleri bilgilendirlmektedir. Olası parça değişmlerinde her müşterimiz değşim yapılmadan bilgi sahibi olur. Sizde hatasız ve kursursuz bir kombi tamir & onarım ve periyodik bakım istiyorsanı bizi arayınız.

Bahçelievler Kombi Servis Markaları

Hermetik kombi arızaları, yoğuşmalı kombi arızası, bacalı kombi problemleri dahil tüm teknik arızalarda sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Arçelik kombi, Beko Kombi, Altus Kombi, Daikin Kombi, Demirödöküm Kombi, Baymak, Vaillant, Ferroli, Eca Kombi, Protherm Kombi. Vestel kombi, Süsler Kombi, Baretta Kombi, Alarko, Bosch, Baykan Airfel, İmmergass, Viessmann ve Buderusla birlikte tüm markalarda servisimiz vardır.

 • Basın Sitesi Kombi Servisi
 • Camlıkahve Kombi Tamircisi
 • Çavuşpaşa Kombi Servisi
 • Çobançeşme Kombi Tamiri
 • Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi
 • Fevzi Çakmak Kombi Tamiri
 • Hürriyet Mahallesi Kombi Servisi
 • Şirinevler Kombi Tamircisi
 • Kocasinan Kombi Servisi
 • Soğanlo Kombi Servisi
 • Yenibosna kombi tamir servisi
 • Zafer Mahallesi Kombi Teknik Servisi

bahçelievler kombi servis numarası

Bahçelievler Kombi Servisi telefon Numarası

İstanbul bahçelievler bölgesinin merkez kombi teknik servisiyiz. Kombi uzmanı çağırmak istiyorsanız 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaralarından bizi aramanız yeterlidir. Telefonda sizleri karşılayacak çağrı merkezi operatörümüz kombi modeline göre, kombide yaşanılan soruna göre hemen sizlere tamir ekibimizi yönlendirecektir. Bahçelievler kombi servisi kayıt işlemleri için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Destek

Arızanı Çöz

Kombi, Klima, Beyaz Eşya Servisi çağırmadan tüm arızalar hakkında bilgiler edinin.

Kodlara Git
Uzmana Sorun

Uzman Kombi, Klima ve Beyaz Eşya servis teknisyenlerimize online olarak soru sorun.

Uzmana Sor
Online Servis Kaydı

Online Kombi, Klima ve Beyaz Eşya servisi çağırarak hem zaman hem de %20 indirim kazanın.

Servis Çağır
Caner Teknik Servis

Kombi Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: