Web Analytics

Klimanız arıza yaptıysa size en yakın Siemens Klima Servisi teknik ekibimize 0544 807 81 76 numaradan ulaşınız. Klima sorunlarında deneyimli teknisyenlerimiz kısa sürede adresinize ulaşacak ve sorunu kısa sürede çözümleyecektir. Siemens klima modeliniz ne olursa olsun kalıcı servis çözümlerini teknik ekibimizden alırsınız.

Klima soğutmuyor veya ısıtmıyorsa, su damlatıyorsa, düşük performansla çalışıyorsa, elektronik bir arıza verdiyse, dış ünte sorunu yaşıyorsa bir kaç dakika için çözüm üretiyoruz. Anakart ve diğer zorlu arızalada servis merkeznde işleme alınır ve aynı gün yada maksimum 2 gün için en yüksek performansla çalışır şekilde sizlere teslim edilir.

siemens kima servis

Siemens Klima Arızaları

Klima markaları ülkemizde oldukça fazladır. Bütçeye göre ve kalitesine göre farklı fiyatlarda tüketici ile buluşmaktadır. Genelde çalışma program ve prensipleri benzer olsa da markaya göre işçilik çoğu zaman önemlidir. Bu nedenle Siemens Klima Servisi gereken durumlarda marka ve klima modelinizde tecrübeli teknsiyenlerden hizmet almaya özen gösteriniz. Caner Servis firmamız hem kurumsal hizmetlerde hemde bireysel konut servis hizmetlerinde kusursuz ve eksiksiz servis deneyimi sunar.

Klima arızalarında kalıcı çözümler almak için mutlaka arıza tespitinin net olarak yapıldığından emin olunuz. Basit ve gelişi güzel yapılacak olan tespit işlemleri sonusunda sürekli aynı yerden sorun çıkması olası bir durumdur. Arıza tespit işlemlerinde her detaya bakılır. Parça değişim durumlarında habersiz işlem yapılmaz. Anakart, fan arızaları ve tesisat arızaları dahil tümüne bakmaktayız.

Siemens Klima Tamircisi

Klima tamir onarım ve genel servis işlemlerinde müşteri memnuniyet oranımızın %100 olmasının sebebi marka ve modele göre deneyimli teknisyenlerle hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır. Hizmet içi eğitmlerle Siemens klimaların son ürün teknolojilerinde eğitimli teknisyenler sizlere servis sağlar. Tamiri onarımı mümkün olmayan klima yoktur. Yetersiz ve hatalı işçilik vardır.

Doğru işçilik ve uzun süreli çözümler için sizde klima tamircinizi doğru seçiniz. teknik servis firmamız içinde beyaz eşya teknik işleri bölümü ayrı olup klima ile ilgilenen teknik kadrolarımız birbirinden faklıdır. Siemens klima servisi için güvenle bizleri tercih edebilir ve garantili işçilikle hizmet alabilirsiniz.

Siemens Klima Bakım

Siemens Klima Periyodik Bakım

Bakımı unutulan, hiç yapılmayan veya arada bir bakım tercih edilen klimalarda ilerleyen dönemlerde sıkça sorunların yaşanması kaçınılmazdır. Klimaların mutlaka yılda 2 minimum 1 kere bakımlarının yapılması gereklidir. Klima bakımı sadece performansı etkilemez aynı zamanda düşük enerji sarfiyatı ve cihaz ömrünün uzamasına katkı sağlar.

Tüm Siemens klima sahiplerine periyodik bakım konusunda en uygun ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası ve Ansdolu yakasından bizlere ulaşabilir ve hemen aynı gün klima bakım servis desteği alabilirsiniz. Tam donanımlı aracımızla sizlere ulaşır ve gerekli bakım işlemini en detaylı şekilde yaparız.

Siemens Klima Yetkili Servis

Firmamız Caner Servis Siemens klimalarda yetkili servis hizmeti hiç bir şekilde vermez. Teknik servisimizde özel servis hizmetleri verilmekte olup Siemens cihazlar içinde garanti kapsamı dışında kalmış ürünler için hizmet sunulmaktadır. Sıfır klima alımlarında kurulum ve açılış işlemleri mutlaka Simens yetkili servisi tarafından yapılması gereklidir. Bu nedenle cihazlarınız garanti dahilinde ise lütfen Siemens yetkili servis numarası üzerinden randevu alınız.

Siemens Klima Servisi Telefon Numarası

İstanbul bölge Siemens klima servisi için 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 çağrı merkezi numaralarından bizlere ulaşarak hemen servis alabilirsiniz. Hafta boyunca bir çok ileç ve semtte aralıksız servisimiz devam etmektedir. Beklemeden en hızlı servisi en uygun fiyatlarla alırsınız.

Destek

Arızanı Çöz

Kombi, Klima, Beyaz Eşya Servisi çağırmadan tüm arızalar hakkında bilgiler edinin.

Kodlara Git
Uzmana Sorun

Uzman Kombi, Klima ve Beyaz Eşya servis teknisyenlerimize online olarak soru sorun.

Uzmana Sor
Online Servis Kaydı

Online Kombi, Klima ve Beyaz Eşya servisi çağırarak hem zaman hem de %20 indirim kazanın.

Servis Çağır
Caner Teknik Servis

Kombi Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın(0212) 630 27 46Tıkla ve Hemen Ara